About

Naše úplně první fenka se jmenovala Jackie a byla zástupkyní plemene Knírač malý. Společnost nám dělala dlouhých dvanáct let, ale bohužel jsme se s ní v roce 2004 museli z důvodu těžké nemoci rozloučit …

Už tenkrát to bylo pár let, co nás naprosto uchvátilo plemeno Zlatý retriever. Proto jsme si ještě v roce 2004 přivezli Cleopatru Chlupaté štěstí – domácky Enny. S Enny to byla láska na první pohlazení, stačilo, když na nás koukla jejími očičky. Od začátku jsme věděli, že se chceme zúčastnit pár výstav a zkoušek. No a když nám z roztomilého „miminka“ vyrostla dospělá psí slečna, nebylo co řešit! En je naše zlatíčko, i když se občas někde vyválí a panička jí říká „Hnojařko“. Hlavně je však miláček rodiny, který se neuvěřitelně rychle učí a miluje práci. Stěžovat si rozhodně nemůžeme, protože do našeho života přinesla spoustu radosti! 

No a jak čas šel, ani nevíme jak, ale koncem roku 2006 vznikla chovatelská stanice, která nese název White Enny. A proč zrovna „Bílá Enny“? En má sice světlý kožíšek, ale srdce má jako ze zlata, ostatně jako všichni retrívři. Budeme rádi, když všechna naše štěňátka v sobě ponesou kus Ennynčina srdíčka a budou rozdávat lásku i novým páníčkům, stejně jako nám Enuška. :o )

V dubnu roku 2008 se naší Enny narodil první vrh.Nádherných 5 chlupatých kuliček přišlo na svět 29.4..Když štěňátkům byli dva měsíce předemnou stálo velké rozhodování jak “naložit” s jedinou fenečkou.Již od doby kdy byla Enny štěně, jsem věděla že si nejméně ještě jednu chlupatou kuličku pořídím.Rozhodovala jsem se opravdu dlouho zvažovala plusy a mínusy, ale nakonec se rozhodla si velmi nadějnou fenku s velice temperamentní chuťovou povahou nechat.A tak k nám přibyla další “chlupatá kulička” která se celým jménem jmenuje Absolute Happy of White Enny, naše Happynka.Jméno Happy dostala po svém dědečkovi Happym (High Rival Golden Erinor) který bohužel zanedlouho zemřel :( .Doufáme že dědečkovi neudělá ostudu a bude dělat čest jeho jménu :) ).Zatím nám Happynka a její sourozenci dělají ohromnou radost a doufám, že to takhle zůstane i nadále :) )

Comments are closed.