21.5.

21.5.

„Brillianťáčci“ slaví svoje první narozeniny !!

Dnes je tomu právě rok, co se v naší chovatelské stanici narodil nás druhý vrh „Brilliant“.  Je neuvěřitelné jak čas letí, vidím to jako včera, když se tihle andílci rvali na svět. Toffinko, Sofinko, Akimku, Garpíčku, Samíku, Sunnečku, Lackýnku a Backoušku přejeme Vám hodně štěstí a hlavně ještě spousty zdravých a veselých let !! Lásku Vám přát nemusíme, protože víme, že Vám ji vaši skvělí majitelé dávají spousty :) )

18.5.

Světová výstava psů Salzburg, A

rozhodčí: Leif-Herman Wilberg, N a Claudio de Giuliani, I
Světová výstava nás velmi zklamala. Bylo jsme plni očekávání, že se dočkáme kvalitního posouzení a hezky zorganizované světovky na vysoké úrovni. Bohužel, to co jsme zažili zde se snad ani nedá popsat. Organizace zde byla naprosto otřesná, spousta vystavovatelů se na výstavu ani nedostala včas a za drahý výstavní poplatek se nám nedostalo ani posudku. Většina zúčastněných říkala, že se tato světovka  dala přirovnat k Evropské výstavě v Budapešti, kde to byl podle jejich slov opravdový horor. Omlouvám se organizátorům Světové výstavy v Bratislavě 2009 o které jsem řekla, že měla špatnou organizaci, po této zkušenosti můžu říct, že jejich světovka patřila k jedné z nejlepších. Rozhodla jsem se, že už zřejmě žádnou světovku absolvovat nebudeme, pokud zde nebudou posuzovat rozhodčí znalí plemene, nejlépe jeho dlouholetí chovatelé. Děkuji moc Gábince Mašínové za vystavení Toffky, která si ji bohužel v kruhu moc dobře vychutnala a dělala kraviny. Toffi, kvůli svému chovaní  byla oceněna známkou Velmi dobrá. Happy ve třídě pracovní známkou EXCELENT :)

 

 

 

12.5.  a 13.5.

KVR Humpolec, CZ

rozhodčí: Audrey Richardson, Anglie
Kvalitně obsazená klubová výstava, která nám přinesla hodně radosti. Vystavovali jsme obě naše holky a i našeho odchovanečka Backa. Výsledky byli více, než vynikající.
Brilliant Star of White Enny „Toffi“Výborná 1 CAJC, Klubový vítěz mladých 2012 !! (stává se čekatelkou titulu Český junior šampion)
CH. Absolute Happy of White Enny „Happy“Výborná 1 CAC, Klubový vítěz 2012 !! (splněny podmínky pro udělení Českého šampiona)
Brilliant Leader of White Enny „Back“ – v sobotu Výborný v neděli Výborný 4 !

Leave a Reply