You can switch the language to English in the upper left corner.

12.7.2013

Naše štěňátka již otevřela očíčka a začíná s nimi být pěkná sranda. Do sekce „Štěňátka“ jsme umístili profily každého z nich i se jmény. Ještě jsou některá miminka volná v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat buď na emailu White.Enny@seznam.cz nebo na tel. 721334435

24.6.2013

Happy a Kalixovi se narodilo 8 krásných štěňátek 5 klučíků a 3 krásné princezny !  Některá štěňátka jsou ještě volná, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel. 721334435 nebo na emailu: White.Enny@seznam.cz

Více info v rubrice „Štěňátka“

29.9.2012

CAC Brno, CZ

rozhodčí: B. Jindřichovský, CZ

Dnešní výstava patřila hlavně naší hvězdiče Sofince (Brilliant Soul of White Enny) !! Ve třídě mladých získala již svůj druhý titul CAJC a přiblížila se tím k zisku titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!


9.9.2012

SZVPR Kařez, CZ

Dnes, složila své první „velké“ zkoušky Sofinka (Brilliant Soul of White Enny)! Vedla si moc dobře a klubové zkoušky z vodních prací dokončila v II. ceně ! Dobrá práce !

18.8.2012

CACIB Lipsko, D

rozhodčí: Birgit Rabe, D

Na této výstavě se prezentovala jen naše Toffinka, která je momentálně bohužel úplně bez srsti, i přes to pani rozhodčí Birgit Rabe ocenila její kvality a udělila jí ocenění VÝBORNÁ 3 :)

Brilliant Star of White Enny „Toffi“ :)

4.8.2012

Klubová výstava retrieverů Höchstadt a.d. Aisch, D

rozhodčí: Natasa Davidovic, SRB

Toffinka (Brilliant Star of White Enny) – třída mladých – VÝBORNÁ 2, RES. CAJC VDH, RES. CAJC DRC

Happynka (Absolute Happy of White Enny) – třída pracovní – VÝBORNÁ 1 CAC VDH, CAC DRC (splněny podmínky pro udělení titulu NĚMECKÝ KLUBOVÝ ŠAMPION DRC !!!)

Happy je držitelem titulů NĚMECKÝ JUNIOR ŠAMPION VDH, NĚMECKÝ ŠAMPION VDH a teď již i NĚMECKÝ KLUBOVÝ ŠAMPION DRC !!! Dle našich dostupných informací toto žádný Zlatý retriever v České Republice nikdy nedokázal ! Jsme moc pyšní !

Více fotek zde.


14.7.2012

CAC Mladá Boleslav, CZ

rozhodčí: Zdena Jílková, CZ

Dnes byl Backův den !!!

Back (Brilliant Leader of White Enny) zářil ve třídě mladých a získal ocenění VÝBORNÝ 1 CAJC a jako třešničku na dortu přidal titul BOJ (nejlepší mladý jedinec) !! Přiblížil se tak k získání titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !


7.7.2012

Zdravotní výsledky a OVVR Roudná, CZ

Backoušek (Brilliant Leader of White Enny) nám dělá jen samou radost ! Dnes přišlo posouzení DKK: 0/0 a DLK 0/0 !!!! Posuzoval MVDr. Snášil ! Back je již druhým vyšetřeným jedincem z našeho vrhu „Brilliant“ a i on má jako jeho sestra Sofie tento špičkový výsledek ! Jsme moc šťastní :)

OVVR Roudná

rozhodčí: František Kuneš

Backoušek (Brilliant Leader of White Enny) si zopáknul OVVR a opět s vynikajícím výsledkem. Dokončil v I.ceně (aport se zvěří). Jen tak dál !

5.7.2012

Naše Ennynka slaví 8. narozeniny !

Dnes je to přesně 8. let co se v chovatelské stanice Chlupaté štěstí narodila zakladatelka naší chovatelské stanice White Enny. Jsme moc rádi, že jí máme a do dalších let jí přejeme jen to nejlepší !!